Menu
Sepetiniz
4.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo Alışverişe Başla!

Hakkımızda

HAKKIMIZDA 

 

Çelik İtriyat Kozmetik - Yusuf Çelik Plastik ve ambalaj sektörünün yeniliklerini yakalayarak uzun yıllardır hizmet vermektedir. E-ticaret platformlarında sektörün nabzını tutarak değişimlere ayak uydurmuş ve başarılı bir satış ağı yakalayıp rakipleri arasından sıyrılmayı başarmıştır.  

Müşteri taleplerine ve kaliteye her zaman en üst seviyede önem veren Çelik İtriyat Kozmetik - Yusuf Çelik Türkiye piyasasına katma değer üreterek sanayileşmeye destek sağlamak ve Ülke ekonomisinin en büyük ihtiyacı olan üretime omuz vermek için çaba göstermektedir.  

Dünya trendi olan E-ticaretin yoğun ve rekabetçi pazarında kalıcı, sağlam, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak için yer edinmiştir.  

  

 MİSYON  

Kaliteyi ilk hedefi olarak belirleyerek, yenilikçi ve rekabete açık yöntemler doğrultusunda müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak için talep edilen en iyi servisi sunabilmek. Yaptığımız işi ve ülkemizi severek en büyük ihtiyacımız olan üretime katkı sağlayacak bir şirket olabilmektir.  


VİZYON  

Çalışanlarımızın işini severek yapacakları bir ortam sağlayarak müşteri memnuniyeti ve kaliteyi en üst seviyeye taşımak. Güvenilirliği ve iyi bir hizmet kalitesi sunarak sektörün parlayan yıldızı olarak kalmak en büyük hedefimizdir.  


KALİTE  

Sahip olduğumuz ileri teknolojiyi çalışanlarımızın sürekli eğitimi ile en verimli şekilde kullanarak, müşteri ihtiyaçları çerçevesinde, beklentileri maksimum düzeyde karşılayacak üretimi gerçekleştirmek,  

-Adı kalite ile birlikte anılmakta olan firmamızı bu anlamda rakipsiz kılmak,  

-Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek dinamik bir kurumsal yapı içerisinde ve tüm çalışanlarımızın katkısıyla pazar payımızı arttırmak,  

-Ulaşılan noktalarda hedef büyüterek gelişimimizin sürekliliğini sağlamak temel politikamızdır.  Çelik İtriyat Kozmetik - Yusuf Çelik yüksek kaliteli ürünlerine odaklanarak iş faaliyetinde sürekli gelişme elde etmeyi amaçlamaktadır. Şirket yeni trendlere cevap vermek ve varolan ürün gamına yeni ürünler eklemek için sektöre yakın olmayı amaçlamaktadır. Kurulduğu günden beri sektörde öncü olmayı ilke edinmiş şirketimiz, müşterisini ve kalitesini güvence altına alıp daima ileriye götüreceğine inandığı toplam kalite sistemini kurmayı ve gelişmeyi amaç edinmiştir.